91 виконком: завершення опалювального сезону, звіт КП «Звягельсервіс» та затвердження плану благоустрою громади

27 Березня 2024, 13:19
На черговому 91 засіданні виконавчого комітету міської ради восьмого скликання, яке відбулося 27 березня 2024 року, розглянули 12 питань порядку денного.
🔷У зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення закінчити опалювальний сезон 2023-2024 років у Звягельській міській територіальній громаді о 08:00 годині 29.03.2024 року на всіх об’єктах, крім будівель комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради, опалення яких завершити о 08:00 годині 15.04.2024 року.
🔷Директор комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельсервіс» Анатолій Романчук прозвітував про фінансово-господарську діяльність КП ЗМР «Звягельсервіс» за 2023 рік.
Як було зазначено, КП «Звягельсервіс» створено на комунальній власності Звягельської міської територіальної громади рішенням сесії Звягельської міської ради, з метою здійснення господарської діяльності щодо надання споживачам комунальних послуг та виконання робіт, пов’язаних з благоустроєм міста та здійснює свою діяльність на засадах господарської самостійності відповідно до діючого чинного законодавства та Статуту. Протягом 2023 року підприємством:
– забезпечувалася санітарна очистка території громади (прибирання вулиць міста, зимове утримання доріг).
– проводилося утримання місць загального користування, зеленої зони громади, здійснили ремонт об’єктів благоустрою;
– проводилося утримання мереж зливової каналізації, мереж зовнішнього освітлення громади та утримання вулично-шляхової мережі (грейдерування, відновлення дорожньої розмітки);
– здійснювалося регулювання чисельності бездоглядних тварин, шляхом відлову та стерилізації бездоглядних тварин (в тому числі вакцинація і кліпсування).
– на постійній основі проводилося утримання та благоустрій кладовищ;
– регулярно проводився благоустрій міста:
– належно проводилася робота з обслуговування полігону місць видалення відходів м. Звягель тощо.
🔷Виконавчий комітет взяв до уваги інформацію про діяльність КП ЗМР «Звягельсервіс» у 2023 році та затвердив план фінансово-господарської діяльності підприємства на 2024 рік.
🔷Рішенням виконавчого комітету затверджено план благоустрою та проведення весняної толоки на території Звягельської міської територіальної громади у 2024 році.
🔷Також прийнято низку рішень про надання дозволу на перепоховання померлої, квартирні питання та житлово-квартирні питання, оренду майна комунальної власності, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердження висновків органу опіки та піклування.
🔷Крім цього, у зв’язку із кадровими змінами, внесли зміни складу комісії з питань захисту прав дитини та складу колегії служби у справах дітей міської ради.
З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/
Пряма трансляція 91 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/h5ugT-wn6tk
Чат-бот Гаряча лінія