Вітаємо призера Чемпіонату України U-13 з греко-римської боротьби!

9 Вересня 2024, 16:31
Вихованці ДЮСШ імені В.П. Єрмакова м Звягель  знову довели свою майстерність і невтомну роботу, досягнувши видатних результатів на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків U-13. Змагання відбулися 4-6 вересня в місті Долина (Івано-Франківська область) і зібрали понад 400 найкращих борців з усієї країни.
Наші юнаки, які, незважаючи на складну конкуренцію, продемонстрували високий рівень майстерності та витривалості.
3 місце – Дідик Антон (73 кг.).
Романюк Микола (38 кг.) виграв дві сутички, програв боротьбу за 3 місце у втішних сутичках чемпіону і посів 11 місце.
Хай ці змагання стануть стимулом для подальших досягнень. Нехай кожен новий старт буде ще більш амбітним, а кожна перемога – ще більш значущою.
Це великий успіх для всієї нашої спортивної спільноти! Щиро дякуємо тренерам-викладачам Велерію Кулмалієву та Сергію Свірщуку за їхню професіональність, батькам – за підтримку та мотивацію.
Разом ми робимо великі кроки до нових висот!