ДЮСШ імені В.П.Єрмакова на відкритому відбірковому турнірі з важкої атлетики серед юнаків та дівчат у місті Бердичів

23 Вересня 2024, 17:07
20 вересня 2024 року в місті Бердичів відбувся відкритий відбірковий турнір з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 і до 15 років. У турнірі приймали участь п’ять команд: збірна команда ДЮСШ м. Бердичева БЛІСП, КДЮСШ ЖОО ВФСТ “Колос” АПК України, Баранівська ДЮСШ, Ємільчинська ТГ, ДЮСШ імені В.П.Єрмакова, близько 60 спортсменів.
Молоді атлети змагалися у різних вагових категоріях, демонструючи свої найкращі результати. Змагання проходили у напруженій, але дружній атмосфері, де кожен учасник прагнув показати свої максимальні можливості.
Наші юні важкоатлети показали гарні результати. Чемпіонами та призерами у своїх вагових категорія стали:
2 місце – Корнійчук Руслан.
Турнір мав велике значення для юних спортсменів, оскільки був відбірковим етапом до формування збірної команди Житомирської області для участі в чемпіонаті України, який відбудеться 6-12 жовтня в м. Хуст, на якому здобули можливість представляти наше місто – Висогурський Дмитро, Сорокин Даніїл, Семенішин Кирило, Сімчук Яна.
Переможці у кожній категорії отримали медалі та грамоти.
Готували команду до змагань тренери-викладачі Катерина Мединцева та Михайло Весельський!