У Звягелі відбулася творча зустріч з письменницею Лесею Гудзь
Атмосфера творчості, доброзичливості і натхнення панувала у Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки у четвер, 17 жовтня. У літературній вітальні відбулося творче спілкування з відомою письменницею, поетесою, лауреаткою обласної літературно-мистецької премії ім. Лесі Українки, членом Національної спілки журналістів України Лесею Гудзь.
Під час зустрічі Леся Гудзь презентувала свою нову книгу “Маленькі свята великих буднів” (2024). Збірка налічує ряд новел, кожна з яких – окрема історія життя, яка зображена крізь призму сприйняття самої авторки. Під час заходу письменниця розповіла про те, що її надихнуло та стало поштовхом до написання деяких історій із книги. Практично всі сюжети написано на основі реальних подій.
«Ця книга навчить вас бачити свята щоденно: маленькі свята у великих буднях. Бо саме написане на сторінках цієї книги вчить дивитися на світ серцем – а ним, як відомо, ми бачимо найголовніше», – зазначила Леся Гудзь.
На усіх присутніх чекала приємна несподіванка – авторка підготувала цитати зі збірки у вигляді міні книги, які спонукають до роздумів та обов’язково знайдуть відгук у душі. Також шанувальники творчості Лесі Гудзь мали унікальну нагоду ознайомитись із її поетичної збіркою «Приходь до мене, вишне». Письменниця виконала авторську пісню, яка торкнулась найпотаємніших струн душі усіх присутніх.
Привітати та підтримати авторку прийшли її рідні, друзі та колеги. Зі схвальним відгуком про книгу у відеоформаті звернулась член Національної спілки краєзнавців України, Почесний громадянин міста, громадська діячка Ліна Наумець.
Захід прикрасили музичні твори «Елегії» композиторів Мирослава Скорика та Вадима Гомоляки у виконанні викладачів Звягельської Школи мистецтв: Ольга Євреш (фортепіано), Наталія Луценко (скрипка) та Валерія Дириженко (скрипка).
На завершення заходу усі охочі мали можливість придбати книги Лесі Гудзь, підтримавши Збройні Сили України, оскільки авторка здійснює збір коштів для придбання системи РЕБ для підрозділу її брата Василя, який захищає нашу країну.
Колектив музею щиро дякує Лесі Гудзь за багаторічну співпрацю та чудові рядки, які линуть від її серця та проникають в душу наповнюючи її спокоєм, любов`ю та гармонією!