Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 Січня 2020, 15:29

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 23 січня 2020 року під керівництвом заступника міського голови Оксани Гвозденко, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На порядок денний було винесено питання щодо: взяття та зняття під соціальний супровід сімей з дітьми міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; перегляду та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Також членами комісії було розглянуто заяви про:
– затвердження висновку служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради;
– підтвердження місця проживання малолітньої доньки для її тимчасового виїзду за межі України;
– доцільність позбавлення батьківських прав свого колишнього чоловіка щодо їх спільної малолітньої доньки. Підставою для такої вимоги стало ухиляння чоловіка від виконання батьківських обов’язків, зокрема останній: не навідує дочку, не цікавився вихованням, станом її здоров’я, не забезпечує матеріально. Протягом тривалого часу жодного з обов’язків, покладених законом на батьків, колишній чоловік відносно своєї доньки не виконує.
Крім того, на засіданні комісії було розглянуто звернення від матері неповнолітньої дитини з проханням позбавити її батьківських прав.
Під час проведення засідання ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті.
Після розгляду заяв та документів членами комісії прийнято рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Аліна Пугач, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія