Щодо продовження будівництва хірургічного корпусу КПН «Новоград-Волинське міськрай ТМО»
В рамках реформування галузі охорони здоров’я, продовження будівництва хірургічного корпусу КПН «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» є вкрай суспільно-важливим проєктом, який дасть можливість громаді отримувати повноцінну медичну допомогу та дозволить розширити площі хірургічних відділень, створити сучасні операційні з усім необхідним високотехнологічним обладнанням.
24 січня 2020 року міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з підрядником – генеральним директором Волинської фінансово-капітальної компанії «Транс-Інвест-Буд» Станіславом Соловйом, інженером з технічного нагляду за будівництвом Миколою Соловйом.
Обговорення відбулося за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, заступника начальника зазначеного відділу Галини Барашовець та головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василя Бориса.
Очільника міста було проінформовано про результати робочої наради, яку провів перший заступник міського голови, куратор галузі охорони здоров’я Сергій Колотов.
Зокрема, було зауважено, що відповідні роботи будуть розпочаті з березня 2020 року. Що ж стосується фінансування, то під час засідання 38-ї сесії міської ради сьомого скликання, 20 грудня 2019 року, на будівництво хірургічного корпусу у 2020 році з міського бюджету виділено 5 млн. грн.
Даний об’єкт має не лише місцеве, але й регіональне значення, та його будівництво включено до фінансування Державним фондом регіонального розвитку. Тож, цьогоріч, з ДФРР попередньо передбачається виділення 24 млн. грн. на зазначені цілі.
Зазначимо, що будівництво стратегічно важливого у місті об’єкту, яке було розпочато у 2012 році, завдяки ініціативи і підтримки міського голови Віктора Весельського, обласного керівництва, нинішніх депутатів обласної та міської рад, керівництва новостворених об’єднаних територіальних громад наразі продовжується.
Загалом, у період з 2017 по 2019 роки на будівництво хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» освоєно 31 млн. 244 тис. 469,8 грн. На сьогодні на об’єкті виконано роботи по влаштуванню 4-х поверхів монолітного залізобетонного каркасу будівлі (перекриття, колони, сходові клітини, ліфтова шахта), а також побудовано закриту трансформаторну підстанцію.
Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради