У громаді розпочався освітній процес у режимі онлайн з елементами дистанційних технологій
Станом на 22.03.2022 року у всіх 18-ти закладах загальної середньої освіти громади розпочався освітній процес у режимі онлайн з елементами дистанційних технологій. На зв’язок вийшло близько 80% учнів 1-11 класів, також дистанційним навчанням у школах нашої громади охоплено 88 учнів з числа внутрішньо переміщених осіб.
Кожен заклад відпрацював свій формат роботи як для педагогів, так і для учнів, тобто використання тих чи інших освітніх платформ, засобів комунікації та зворотнього зв’язку. Частина педагогів працює у режимі дистанційної роботи в тому числі і за кордоном. Кожен п’ятий учень сьогодні перебуває за межами області чи за кордоном, проте мають велике бажання навчатися і освітяни громади зробили все можливе, щоб його забезпечити.
З 23.03.2022 для дітей будуть працювати: гурток греко-римської боротьби (офлайн), гурток “Колаж” та гурток “Фольклорний” Центру позашкільної освіти в режимі онлайн. Вивчаються можливості для роботи і інших гуртків в очному форматі у приміщеннях, які є безпечними (мають укриття), про що буде повідомлено пізніше.
Батьки дітей, які виїхали за кордон можуть також звернутися до Міжнародної української школи (МУШ) із заявою про зарахування до МУШ на екстернат на індивідуальній основі. Необхідну інформацію розміщено на сайті МУШ
Також Міністерство освіти і науки України пропонує:
-Дитячий онлайн-садок НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років. Перший випуск доступний до перегляду на МОН та ЮНІСЕФ і на платформах MEGOGO та VoliaTV.
-“Навчання без меж” – спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet.tv, VoliaTV.
– МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів.
– “Всеукраїнська школа онлайн”, що містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя, який допомагає залишатися на зв’язку з учнями. Для зручності розроблено мобільний застосунок, а Youtube-канал МОН містить інформацію, що може стати у пригоді.
Для дошкільнят:
-Дитячий садок онлайн – новий проєкт від Освітнього Хабу;
-Інноваційна платформа Mr.Leader для раннього розвитку дитини. Під‘єднання безкоштовне. Для цього потрібно перейти на телеграм-канал та зареєструватись за посиланням;
-Телеграм-канали “Павлуша і Ява” та Аудіоказки.
Під час воєнного стану дистанційні школи надають безоплатний доступ до навчання.
-Дистанційна школа “Атмосферна школа” надає безкоштовний доступ до пакету “Слухач” із готовими навчальними матеріалами, які можуть використовувати й учителі.
-Дистанційна школа “Оптіма” відкрила безоплатний доступ до річних матеріалів для 1-11 класів. Після реєстрації усі охочі отримають посилання та паролі для входу.
– Дистанційна школа “DAR” відкрила навчальну платформу для учнів 7-11 класів.
– Академія сучасної освіти “А+” створила онлайн-проєкт для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять у Zооm.
– Команда “Jamm School” організувала дистанційну школу для учнів 5-11 класів.
– Платформа сучасної освіти “ThinkGlobal Online” доєднує до живих уроків, надає навчальні матеріали та проводить додаткові активності для діток.
– Дистанційна школа “Liko Education Online”.
– Проєкт “School Navigator” надасть доступ до записів уроків, а також уроків у режимі реального часу українською, англійською та російською мовами.
– Мережа навчальних закладів М`Аndryk International School запрошує учнів 1-8 класів до безоплатних онлайн-уроків.
– Alterra school відкриває екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT і дає доступ до матеріалів та тестів.
– Erudito надає вчителям 3-4 класів початкової школи готовий контент та домашку без паперу. Також діти можуть використовувати Erudito окремо, як застосунок, в період, коли немає доступу до школи, але є інтернет. Google play. App store.
Сподіваємось, що всі запропоновані матеріали допоможуть нашим дітям продовжувати навчання, формувати важливі навички для самоосвіти, а найголовніше- в умовах, що склалися, рухатися вперед!
Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської громади