Акція передачі Вифлеємського Вогню Миру жителям міста Новограда-Волинського

31 Грудня 2020, 8:22

В Новоград-Волинському краєзнавчому музеї відбулася пластова зустріч. Мета зустрічі – акція передачі Вифлеємського Вогню Миру жителям міста Новограда-Волинського та знайомство з новими пластовими прихильниками та пластовими приятелями. Учасниками зустрічі були Пласт Новоград-Волинський та працівники музею. Вогонь передано і він горітиме в лампадці непогасно в холі краєзнавчого музею. Всі бажаючі в робочі години музею можуть прийти і запалити від лампадки свою свічку, яку можна потім запалювати на Святий і Щедрий вечір, та в кожен час коли є потреба.

Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.

В скаутському поясненні палаючий вогник символізує очікування в період посту та повну жертовність. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик — це солідарність зі всіма, хто є далеко. Солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості. Як символ найбільшого добра, саме з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, творячи «скаутську естафету» та єднаючи скаутів світу, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри. Традиційно Вогонь зберігається в церквах до Йордану — до 19 січня. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку, та запалювати в інший час, від цього святість Вогню не втрачається.

 

Новоград-Волинський краєзнавчий музей

 

Чат-бот Гаряча лінія