Актуальні питання благоустрою громади обговорили на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів

4 Травня 2023, 8:11

На днях відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

В ході роботи члени комісії детально обговорили Правила розміщення зовнішньої реклами на території Звягельської міської територіальної громад. В подальшому, після доопрацювання Програми та громадських обговорень, відповідний проєкт рішення буде внесено на розгляд Звягельської міської ради.

Також за ініціативи Звягельського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області розглянуто питання щодо Програми профілактики та боротьби зі сказом в Звягельській ТГ на 2023-2027 роки. Дана Програма буде спрямована на посилення заходів з профілактики і боротьби зі сказом, налагодження більш тісної координації зусиль між ветеринарною службою, органами державної влади і місцевого самоврядування й іншими зацікавленими службами. Наразі Програма ще потребує доопрацювання.

Розглянули пропозицію ТОВ «Церсаніт Інвест» щодо прийняття та захоронення побутових відходів шламу технологічної водоочистки. В ході обговорення вирішено: використовувати зазначені відходи в якості ізоляційного матеріалу не передбачено ДБН.

Крім того під час засідання депутати обговорили й інші питання житлово-комунальної сфери. Зокрема питання обслуговування кладовищ. Відповідно до закону України «Про  поховання та похоронну справу» здійснення утримання кладовищ покладаються на спеціалізовані комунальні підприємства. Наразі, обслуговування п’яти  кладовищ  на території Звягеля здійснює ПК «Звягельсервіс». В цьому році закуплено та розміщено на території кладовища додаткові контейнери для збору сміття, вивезено 624 м3 сміття, заплановано зрізання аварійних дерев на кладовищі на вул. В. Стуса. Роботи в цьому напрямку успішно продовжуються.

Чат-бот Гаряча лінія