Ангели пам’яті: у Звягелі відбулися заходи до Дня Героїв

23 Травня 2023, 17:09

 

День Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України.

З нагоди відзначення цього дня у Звягелі відбулися пам’ятні заходи.

За участі родин загиблих Героїв, керівництва Звягельської громади  та району, громадськості, учнівської та студентської молоді відбулося покладання квітів до пам’ятних місць та могил полеглих захисників України у російсько-українській війні. Це стало символічним знаком шани та безмежної вдячності загиблим землякам.

Патріотичний реквієм «Ангели пам’яті» пройшов у Палаці культури імені Лесі Українки. Хвилиною мовчання вшанували Героїв, які поклали свої життя за незалежність України. Згадали кожного поіменно…

«Звягельська громада шанує і пам’ятає своїх Героїв, які стали Небесним військом і поклали своє життя на вівтар української  незалежності, щоб ми продовжували жити. Пам’ять про них – це наш біль і наша гордість», – звернувся до присутніх міський голова Микола Боровець. Слава шани та вдячності українським Героям, їх родинам висловили начальник Звягельської районної військової адміністрації Іван Туровський та голова Звягельської районної ради Артур Загривий.

95 Героїв Звягельської громади посмертно нагороджено Почесними відзнаками «За заслуги перед Звягельським районом» відповідно до рішень районної ради та розпорядження начальника районної військової адміністрації. Відзнаки вручено родинам загиблих Героїв.

З нагоди Дня Героїв тематичні заходи проходили в закладах освіти і культури громади. Зокрема, зустріч із захисниками «Герої України – слава, гордість, міць країни!», година вшанування «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», реквієм пам’яті «Квітка воїну», патріотичний діалог «Щоб мати Україну, треба бути українцем», виставки «Мій герой», «Ми дякуємо вам – Герої!».

Слава кожному й кожній, хто зараз у бою за нашу державу!

Світла пам’ять усім Героям, хто віддав своє життя за Україну та українців!

Вічна шана Героям!

Слава Україні!

Чат-бот Гаряча лінія