Анонс програми “Будьте в темі”
![Анонс програми “Будьте в темі”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/obgruntuvannya-predmeta-zakupivli-4.jpg)
14 лютого 2024 року тема програми «Будьте в темі»: «Дитяча онкологія».
Відповідати на ваші запитання буде лікар педіатр АЗПСМ 4 Наталя Удот
Ставити свої запитання можна під даним дописом про програму на офіційній сторінці Звягельської міської ради у Facebook, а також надсилати на електронну адресу nv.question@ukr.net.
Відео з відповідями буде презентовано 14 лютого 2024 року на місцевому телеканалі «Студія Калина» та офіційних інформаційних ресурсах міської ради у Facebook, YouTube та Telegram.
Не будьмо байдужі! Будьмо в темі!
#будьте_в_темі