Анонс програми “Будьте в темі: Про актуальні зміни в сфері зайнятості населення”
![Анонс програми “Будьте в темі: Про актуальні зміни в сфері зайнятості населення”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/budte-v-temi.jpg)
«Будьте в темі»
21 грудня 2022 року тема програми: “Про актуальні зміни в сфері зайнятості населення”.
Відповідати на ваші запитання буде директор Новоград-Волинського центру зайнятості – Віктор Сербін.
Ставити свої запитання можна під даним дописом про програму на офіційній сторінці Новоград-Волинської міської ради у Facebook, а також надсилати на електронну адресу nv.question@ukr.net.
Відео з відповідями буде презентовано 21 грудня на місцевому телеканалі «Студія Калина» та офіційних інформаційних ресурсах міської ради у Facebook, YouTube та Telegram.
Не будьмо байдужі! Будьмо в темі!