Анонс програми “Будьте в темі: “ВІЛ-інфекція. Реалії сьогодення”.”
![Анонс програми “Будьте в темі: “ВІЛ-інфекція. Реалії сьогодення”.”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/30-lystopada.jpg)
30 листопада 2022 року тема програми: “ВІЛ-інфекція. Реалії сьогодення”.
Відповідати на ваші запитання буде лікар-інфекціоніст КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» – Ірина Дідик.
Ставити свої запитання можна під даним дописом про програму на офіційній сторінці Новоград-Волинської міської ради у Facebook, а також надсилати на електронну адресу nv.question@ukr.net.
Відео з відповідями буде презентовано 30 листопада на місцевому телеканалі «Студія Калина» та офіційних інформаційних ресурсах міської ради у Facebook, YouTube та Telegram.
Не будьмо байдужі! Будьмо в темі!