Анонс програми “Будьте в темі”: Завершення 2022-2023 навчального року
![Анонс програми “Будьте в темі”: Завершення 2022-2023 навчального року](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/budte-v-temi-navchalnyj-rik.jpg)
24 травня 2023 року тема програми: «Завершення 2022-2023 навчального року».
Відповідати на ваші запитання буде начальниця управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук.
Ставити свої запитання можна під даним дописом про програму на офіційній сторінці Звягельської міської ради у Facebook, а також надсилати на електронну адресу nv.question@ukr.net.
Відео з відповідями буде презентовано 24 травня 2023 року на місцевому телеканалі «Студія Калина» та офіційних інформаційних ресурсах міської ради у Facebook, YouTube та Telegram.
Не будьмо байдужі! Будьмо в темі!