Арку пам’яті Героям Небесної Сотні та Меморіал загиблим захисникам АТО прикрасили до різдвяних та новорічних свят

24 Грудня 2022, 17:52
Арку пам’яті Героям Небесної Сотні та Меморіал загиблим захисникам АТО прикрасили до різдвяних та новорічних свят
З ініціативи заступниці міського голови Наталії Борис, спільно з головою Молодіжної ради Ольгою Ігнатюк, її заступницею Олесею Скопець та членкинями Ольгою Кравчук, Каріною Давидчук, Олександрою Соловйовою та Юлією Іскрижицькою, напередодні різдвяних і новорічних свят прикрасили вінками із ялинкових гілок, калиною та патріотичними стрічками Арку пам’яті Героям Небесної Сотні та Меморіал загиблим захисникам АТО.
Сплели різдвяні хвойні віночки власноруч, на знак пам’яті про українських полеглих Героїв. Саме відважні українці для молодих людей стали символом гідності. Кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну. Саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією.
Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків. Нехай це стане доброю щорічною традицією у Звягельській громаді – в новорічно-різдвяні свята згадувати кожного, хто віддав своє життя за Україну.

Чат-бот Гаряча лінія