Асоціація міст України провела 18-20 червня 2019 року в Одесі XV Український муніципальний форум

20 Червня 2019, 16:09

XV Форум продовжує багаторічну традицію АМУ збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

Український муніципальний форум щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, реформування ЖКГ та ін.

Учасниками XV Форуму стали міські голови та керівники органів місцевого самоврядування, представники центральних органів державної влади, парламентарі.

Програма Форуму передбала три тематичні дні:

18 червня – День Діалогу з владою проводиться в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

19 червня – День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи проводиться в рамках проекту Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні»

20 червня –  День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст проводиться в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», який АМУ впроваджує спільно з Федерацією канадських муніципалітетів.

Детальніше про заходи, що відбулися можна дізнатися за посиланням http://www.auc.org.ua/news?page=1

За матеріалами з веб-сайту Асоціації міст України

 

Чат-бот Гаряча лінія