Атестацію успішно пройшли 23 педагогічні працівники закладів та установ освіти

5 Квітня 2024, 13:17

4 квітня 2024 року на базі комунального закладу «Центр позашкільної освіт» працювала атестаційна комісія ІІ рівня, очолювана начальником управління освіти і науки Звягельської міської ради Тетяною ВАЩУК. У складі комісії ІІ рівня працювали головні спеціалісти управління освіти і науки, керівники закладів та установ освіти, педагогічні працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників.

У 2024 році атестаційна комісія ІІ рівня управління освіти і науки Звягельської міської ради діяла відповідно до нового Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН № 805 від 09.09.2022р. і атестувала керівників закладів освіти громади та педагогічних працівників тих закладів, в яких працює менше 15 педагогів.
Під час атестації члени атестаційної комісії поспілкувалися з керівниками закладів та установ освіти, педагогами закладів дошкільної освіти, фахівцями інклюзивно-ресурсного центру, керівниками гуртків щодо їх успіхів у керівній і педагогічній діяльності, роботи з обдарованими дітьми, досягнень вихованців, планів на майбутнє.
За підсумками роботи атестаційної комісії ІІ рівня атестацію успішно пройшли 23 педагогічні працівники (троє з них за двома посадами) закладів та установ освіти Звягельської міської територіальної громади.
На підставі протоколів засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти і науки Звягельської міської ради за результатами атестації:
відповідають займаній посаді – 26 педагогів;
підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 4 педагогам;
підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» – 1 педагогу;
присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» – 4 педагогам;
підтверджено педагогічне звання «старший учитель» – 2 педагогам;
присвоєно педагогічне звання «учитель-методист» – 1 педагогу;
підтверджено педагогічне звання «вихователь-методист» – 1 педагогу;
встановлено тарифний розряд – 3 педагогам.

Атестаційна комісія ІІ рівня управління освіти і науки Звягельської міської ради відзначила високий рівень професійної компетентності педагогів громади з урахуванням їх посадових обов’язків і вимог професійних стандартів.

Управління освіти і науки Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія