Багатоповерхові новобудови міста Новограда-Волинського

8 Липня 2016, 22:27

Перед багатьма з нас хоча б раз у житті поставало питання вибору нерухомості як житла для себе і своєї сім’ї, так і як об’єкта інвестування. Ми вибираємо між квартирою в новому будинку або старому, порівнюючи вартість квадратних метрів, якість будівлі, умови навколишнього середовища, інфраструктуру і навіть краєвид, що відкривається з вікна. А як ми знаємо у нашому місті довгий час не будувалося багатоповерхове житло і тому яскравих прикладів архітектури, які б відповідали своєму часові і сучасним технологіям дуже мало.

Сьогодні новоград-волинці можуть споглядати завершення будівництва новобудов на вулицях Тимошенка, 2 та Гетьмана Сагайдачного, 26-А, здано в експлуатацію чотирьохповерхівку на вулиці Гоголя, 15, на стадії завершення реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Івана Франка, 29-А під чотирьохповерховий житловий будинок. Усі багатоповерхівки заплановані для комфортного проживання людей із сучасним благоустроєм прибудинкових територій.

Також слід пам’ятати, що сучасні багатоквартирні будинки проектуються і будуються за передовими технологіями, з дотриманням всіх будівельних та експлуатаційних норм. Тут можна бути спокійним за стан електромережі та водопроводу – на відміну від вторинного житла, де термін їх експлуатації добігає кінця. Переваги квартир в новобудовах, – це поліпшене внутрішнє планування з просторими приміщеннями, внутрішні чи зовнішні паркінги, чисті під’їзди, – словом, все те, що робить будинок зручним і затишним.

У нашому місті і надалі планується будівництво багатоповерхових житлових будинків, а від так на засіданні міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради було розглянуто інвестиційні пропозиції щодо будівництва багатоповерхових житлових будинків на вулицях Пушкіна, 45 (56 квартир загальною площею 3178,0 кв.м) та Івана Мамайчука, 11 (49 квартир загальною площею 3106,1 кв.м).
 

Гудзь Д.С.,

начальник управління-головний архітектор

міста управління містобудування, архітектури

та земельних відносин міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія