Бакототерапія для дійсних та демобілізованих військових
![Бакототерапія для дійсних та демобілізованих військових](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431535317_6978094905653106_7109120483156288806_n.jpg)
Ветеранський простір Звягеля інформує:
За підтримки Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ та в компанії Єгор Іордек Eugenia Korolyova та Kate Taranova запрошуються дійсні та демобілізовані військові на 4-денний захід Бакототерапії для спілкування, походів та вечірніх багать в просторі Дім мандрівника, садиба на Бакоті, с. Гораївка.
Коли – 13-16 квітня
Де – збір в Кам’янці-Подільському
Для кого – дійсні та демобілізовані військові без обмежень в роді військ, статі чи фізичних можливостях. Для тих завдяки кому будь-які заходи можуть проводитись в країні.
Участь в заході повністю безкоштовна окрім доїзду до точки збору.
Участь в заході повністю безкоштовна окрім доїзду до точки збору.
Реєстрація – заповнити гугл-форму https://forms.gle/5gDDgy4955FdR26b7