Безкоштовна Національна онлайн-школа для підприємців

23 Червня 2020, 16:17

Дізнайтесь, як заснувати власне підприємство, правильно вести бухгалтерську звітність, складати фінансовий план, отримати фінансування на розвиток своєї бізнес-ідеї, просувати продукт і управляти командою.
22 червня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до Групи Світового банку (World Bank Group), запустили Національну онлайн-школу для підприємців на платформі Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua/school).
Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбувається у форматі освітніх серіалів. У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть подивитися серії, пройти тестування, отримати додаткові корисні матеріали, пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення курсу.
Навчання безкоштовне для кожного.
На платформі вже доступна перша освітня програма «10 кроків для початку власної справи». Незабаром стартує наступний курс — «Фінансова грамотність для підприємців». Щомісяця тут з’являтиметься нова програма, всі вони будуть безкоштовними.

Вікторія Швець, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія