Безоплатна правнича допомога для ветеранів війни та інших категорій громадян для представництва інтересів у суді

3 Липня 2024, 13:29
❗️Держава гарантує ветеранам війни та деяким іншим категоріям громадян право на безоплатні послуги адвоката (у деяких випадках юриста) для представництва інтересів у суді.
Право на такі послуги мають:
▪ люди з низьким доходом;
▪ діти;
▪ внутрішньо переміщені особи;
▪ ветерани війни;
▪ члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;
▪ люди, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі з питань, пов’язаних із захистом їхніх прав щодо запобігання та протидії насильству;
▪ потерпілі від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактом вчинення таких кримінальних правопорушень;
▪ постраждалі від торгівлі людьми з питань, пов’язаних із захистом їхніх прав, визначених Законом України «Про протидію торгівлі людьми».
✅ Детальнішу інформацію про те, як отримати таку допомогу можна дізнатися такими способами:
▪ Телефонуйте до контакт-центру системи БПД за номером: 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контакт-центр працює в будні з 8:00 до 18:00.
▪ Або зверніться до найближчого з наших бюро.
▪️Контакти та усі сервіси БПД: http://surl.li/aiuuau
Звягельський відділ надання безоплатної правничої допомоги – м. Звягель, вул. Івана Франка, 31А.
📞(04141) 35451.
Свідки та потерпілі у кримінальних справах, що належать до однієї з категорій, визначених у 📙статті 14 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу» мають право на представництво їхніх інтересів у суді.
Чат-бот Гаряча лінія