Бібліотека – це незвичайне місце, де не тільки зберігаються книжки, це те місце, де кожний знайде собі затишок і відкриє для себе новий світ…

30 Вересня 2019, 16:39

27 вересня у бібліотеці-філії №1 відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Теплими словами вдячності за віддану працю привітала з святом і побажала бібліотекарям нових звершень і вдячних читачів начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць.

Завдяки підтримці міської влади, міського голови Віктора Весельського, заступника міського голови Оксани Гвозденко, депутатів міської ради, у лютому 2019 року бібліотека-філія №1 нарешті змінила свою адресу і отримала таке чудове, світле, просторе приміщення, має суттєве поповнення бібліотечного фонду, передплату періодичних видань, поступово оновлюються меблі. За це міській владі і депутатам дякували і бібліотекарі, і користувачі.

Працівники бібліотеки докладають багато зусиль, щоб бібліотека-філія №1 стала центром громадського життя мікрорайону “Дружба”. Про це завжди піклується і депутат мікрорайону Олександр Остапчук. Особливо піклується про організацію дозвілля дітей і підлітків, надавав фінансову допомогу в організації заходів, допомагав організувати переїзд бібліотеки у нове приміщення.

Щирі слова подяки прозвучали також педагогічному колективу ЗОШ №8, в особі директора Наталії Осадчук, за розуміння, підтримку і співпрацю.

Чудовим подарунком на свято стали вітання активних читачів бібліотеки Світлани Бобрової, Анастасії Біляєвої, Ярослава Ковбасюка.

 

Чат-бот Гаряча лінія