Благодійність німецької асоціації «Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Nekar fиr Novoqrad-Volynskij»

15 Грудня 2015, 7:07

Знову з любов’ю до України і  дітей м. Новограда-Волинського, завітала благодійниця, голова німецької асоціації «Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Neсkar fur Novograd-Volynskij» (Допомога дітям України, для Новограда-Волинського) фрау Валентина Собецька, яка спільно з Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та міською громадською організацією «Гармонія +» провела ряд благодійних заходів. Зокрема, в кафе «Залізничник», в день благодійності в Україні та Первозванного Апостола Андрія,  проведено українські вечорниці, в яких прийняли участь 34 дитини: обдаровані діти, діти з функціональними обмеженнями, діти з сімей учасників проведення АТО, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Діти прийшли в українських костюмах, читали гуморески, співали, розповідали про українські різдвяні звичаї, пригощалися варениками та солодощами. Фрау Собецька ознайомила присутніх про успіх виставки художніх робіт вихованців Новоград-Волинської «Школи мистецтва», яка пройшла у Федеративній Республіці Німеччина, в м. Людвигсхафен. До Дня української писемності та до Дня прав людини.  Як вдячність юним художникам, німецька асоціація випустила календар на 2016 р., в якому представлені фотографії дитячих робіт. Фрау Валентина подарувала календарі дітям, чиї роботи були виставлені в Німеччині.  А ще привітала присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами та вручила дітям грошові сертифікати та новорічні подарунки у вигляді солодощів.

До дня Святителя Миколая Чудотворця, фрау Собецька відвідала спільно з працівниками МЦСССДМ та головою міської громадської організації «Гармонія +» Харченко Л.С. 24 сім’ї за місцем їх проживання, в яких виховується 54 дитини. Це діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають в прийомних та опікунських сім’ях, діти з сімей учасників проведення АТО. Кожна сім’я отримала грошові сертифікати на придбання продуктів харчування та миючих засобів, а діти ще й подарунки до дня Святого Миколая.

Фрау Валентина мала зустріч з волонтеркою Іриною Мінєєвою, якій вручила 10 тис. грн. для закупівлі та вручення новорічних подарунків для 72 дітей з сімей, де є загиблі військові під час проведення АТО, поранені, пропалі безвісти.

В цілому, на проведення заходів та надання благодійної допомоги для міських дітей та їх сімей, головою німецької асоціації «Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Neсkar fur Novograd-Volynskij» було витрачено 2 тис. євро, які вона назбирала в Німеччині  під час проведення благодійних акцій.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякує Фрау Валентині Собецькій за плідну співпрацю на підтримку дітей м. Новограда -Волинського. Нехай добрі справи нашої патріотичної землячки мають своє продовження та повертаються людською вдячністю від дітей та їх батьків.

 

Наталія Борис

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія