Благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України до Дня захисників та захисниць України

23 Вересня 2023, 17:21

 

23 вересня за ініціативи Міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради у громаді відбувся відкритий благодійний турнір з міні-футболу.

Благодійні внески, які було зібрано спільно з благодійним фондом «Україна Єднає Серця», у сумі 5 тисяч 125 гривень будуть направленні на потреби Збройних Сил України.

Змагання проходили на міському стадіоні «Авангард» на спортивному майданчику зі штучним м’яким покриттям. Участь у турнірі взяли 5 команд.

До привітань долучились т.в.о начальника управління у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту Звягельської міської ради Тетяна Кравчук та директор Міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Тимофєєв.

Протягом дня гравці щосили боролись, старались та грали. За результатами поєдинків перемогу здобула футбольна команда «Полісся» (с. Сусли), футболісти ФК «Спортінг» (м. Звягель) вибороли «срібло», на третьому місці – команда «Рогачів» (с. Рогачів). Не менш активними, спритними і наполегливими були футболісти команд “Леся” (Звягель) та “Багаті села” (м. Звягель)

Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів та підтримує наших Захисників. Усі разом ми творимо добру справу.

Слава Україні! Слава її Героям!

міський Центр фізичного здоров’я населення Cпорт для всіх
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель

Чат-бот Гаряча лінія