Благодійний захід до Дня сім’ї “Міцна родина – незламна Україна!”

16 Травня 2024, 9:54
15 травня 2024 року в нашому місті в Міському парку культури та відпочинку відбувся благодійний захід до Дня сім’ї “Міцна родина – незламна Україна!”, організований незламним колективом “Центр позашкільної освіти” Звягельської міської ради. Цей захід став справжнім святом для всіх учасників, об’єднавши сім’ї та друзів для спільного відзначення важливості сімейних цінностей.
Основною метою заходу було привернення уваги до значущості сім’ї в житті кожної людини, а також збір коштів для підтримки ЗСУ.
Програма свята включала різноманітні активності для дітей і дорослих:
1. Музична вітальня від ЗФА “Мальва”. Особливий інтерес викликав майстер-клас народного танцю.
2. Майстер-класи. Для бажаючих були організовані різноманітні майстер-класи з малювання, ліплення з полімерної глини та початково-технічного моделювання. Діти з радістю брали участь у творчих справах, створюючи власні вироби.
3. Ігрове містечко заманювало дітей до гри в гольф, дартс, твістер та інтелектуальні ігри.
4. Ярмарок. На благодійному ярмарку можна було придбати вироби ручної дитячої роботи, домашню родинну випічку та інші товари, кошти від продажу яких також були спрямовані на благодійність.
5. Лотерея. Протягом дня проводилася благодійна лотерея, в якій можна було виграти одноразові тренування у фітнес клубах, консультації психолога, вироби із глини та тіста майстрині, подарункові сертифікати надані місцевими підприємствами та меценатами.
6. Виставка дитячих малюнків гуртка «Арт-студія «Пензлик».
7. «Аква-грим».
Захід пройшов на високому рівні, зібравши понад 300 учасників. Завдяки активній участі місцевої громади вдалося зібрати 6433 гривні, які будуть передані для закупівлі дрона на ЗСУ.
Місцева влада та спонсори висловили свою підтримку подібним заходам і висловили готовність продовжувати співпрацю в майбутньому. Організатори подякували всім учасникам і волонтерам за їхній внесок в успіх заходу.
Учасники заходу залишили безліч позитивних відгуків. Батьки відзначили важливість подібних подій для згуртування сімей і виховання дітей в дусі патріотизму та взаємодопомоги. Діти були в захваті від активностей та майстер-класів, а всі відвідувачі високо оцінили атмосферу свята.
Благодійний захід до Дня сім’ї показав, що наша громада готова об’єднуватися заради добрих справ і підтримки тих, хто цього потребує.
Дякуємо ЗСУ за можливість організації та проведення заходу. Разом до Перемоги!
Комунальний заклад “Центр позашкiльноi освiти”
Чат-бот Гаряча лінія