Благоустрій громади протягом минулого тижня

8 Серпня 2022, 10:52

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» проводяться роботи з благоустрою.

Працівники підприємства протягом минулого тижня продовжували впорядкування місць загального користування. Так, проводилися роботи зі збирання та вивезення вуличного змету, відповідно до графіку, вивезення сміття з місць загального користування, кладовищ та прилеглої території. Проводилося планове зрізання аварійних дерев по місту, які при несприятливих погодних умовах (сильний вітер, зливовий дощ) становили загрозу падіння та несли небезпеку життю та здоров’ю перехожих. На місці зрізаних планується висадити саджанці молодих дерев.

Продовжується підсипання та грейдерування вулиць та провулків міста, а саме в мікрорайоні «Морське» (вул. Корольова, вул. Палія, вул. Морська, вул. Родини Косачів, вул. Ольги Косач-Кривинюк та прилеглі провулки).

Для зручності пересування в центральній частині міста біля Молодіжного центру комунальним підприємством проведено демонтаж частини огорожі та проведено прибирання прилеглої території.

По місту в місцях відпочинку (парках, алеях тощо) продовжується ремонт лав. Згідно поставлених завдань проводився ремонт дорожніх знаків та ремонт і чистка зливових  мереж. Згідно графіка продовжується фарбування пішохідних переходів по місту. Також, відповідно до встановленого плану робіт здійснювалося косіння газонів, підстригання декоративних кущів, дерев в місцях загального користування.

Нагадуємо, що комунальне підприємство надає платні послуги такими видами транспорту як екскаватор, автогрейдер, автопідйомник (вишка), перевезення сипучих матеріалів самоскидом КАМАЗ. За детальною інформацією можна звернутися за телефоном 068-45-67-590.

 

КП «Новоград – Волинськжитлосервіс»

Чат-бот Гаряча лінія