Благоустрій громади протягом поточного тижня

8 Липня 2022, 18:12

Комунальним підприємством «Новоград-Волинськжитлосервіс» продовжується приділятись значна увага упорядкуванню територій парків, алей, скверів, клумб та кладовищ. Продовжено здійснення обкосу трави, підрізання (надання форми) декоративним насадженням, сапування клумб із квітами. Також проводяться вечірні поливи насаджень.

В центральному парку дофарбовано дитячі ігрові майданчики та лавки. Згідно встановлених графіків проводиться прибирання вуличного змету та сміття. Розпочато підрізання гілок, яке спрямоване для зручного пересування пішоходів по тротуарах та пішохідних переходах. Також проводиться підсипання та грейдерування вулиць та провулків. Працівниками комунального підприємства продовжено фарбування пішохідних переходів та перехресть на вулицях громади.

Нагадуємо, що комунальне підприємство надає платні послуги такими видами транспорту як екскаватор, автогрейдер, автопідйомник (вишка), перевезення сипучих матеріалів самоскидом КАМАЗ. За детальною інформацією можна звернутися за телефоном 068-45-67-590.

КП «Новоград-Волинськжитлосервіс»

Чат-бот Гаряча лінія