Благоустрій кладовищ

24 Липня 2023, 16:13

Реагуючи на численні звернення жителів у соціальній мережі Facebook, начальником управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Олегом Годуном 24 липня було здійснено обстеження кладовищ громади.

За результатами проведеної роботи комунальному підприємству Звягельської міської ради „Звягельсервіс“ надано доручення усунути недоліки з утримання території кладовищ, а саме: завершити роботи з розчищення від порослі та бур’янів алей, проїздів, доріжок, території (крім могил), а також вивезення з території кладовищ сміття. Для оперативного виконання робіт комунальним підприємством будуть залучені додаткові працівники.

‼Разом з тим, управління житлово-комунального господарства та екології міської ради наголошує, що відповідо до статті 30 Закону України «Про поховання та похоронну справу» визначено, що утримання в належному естетичному та санітарному стані могил, місць родинного поховання, намогильних споруд і склепів здійснюється відповідно їх користувачами (власниками) за рахунок власних коштів.

Наполегливо просимо привести у належний санітарний та естетичний стан місця поховань своїх рідних (косіння, розчищення порослі, прибирання сміття, виправлення провалів, підсипання, озеленення пагорбка, ремонт намогильних споруд тощо).
Спільними зусиллями робимо громаду кращою.
Додатково повідомляємо, що в КП „Звягельсервіс“ наявне вакантне місце доглядача кладовища на вул. Леся Курбаса (колишня вул. Макаренка). За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.: 0684567590.
Чат-бот Гаряча лінія