Благоустрій Новограда в умовах війни

20 Березня 2022, 11:04

Від початку війни в Новограді не переставали працювати комунальні служби. Місто прибирають, розчищають кладовища та вивозять сміття. Напередодні професійного свята комунальників ми запитали у начальника управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Олега Годуна, як під час війни функціонує галузь.

Без вихідних працює “Новоград-Волинськжитлосервіс”. Нині побутові відходи із контейнерних майданчиків вивозять. Перша машина виїжджає рано-вранці.

“Працюємо без зривів графіку, – розповідає Олег Годун. – В оселях тепло, є вода. Для цього ми зробили запас як палива, так і відповідних реагентів.

Поки погодні умови не дозволяли прибирати вулиці міста після зими, комунальники зосередились на кладовищах: вирізали дерева і кущі, вивозили сміття тощо.

Зараз почали прибирати вуличний змет. Наші двірники щодня працюють на вулицях міста.

Нещодавно ми зустрічались із головами ОСББ, вирішили зменшити платню за вивіз сміття та обслуговування ліфтів. Тут влада максимально йде назустріч нашим людям в умовах війни”, – розповідає Олег Годун.

Цього року місто озеленюватимуть скромніше і залучатимуть до цього городян.

“Ми планували висадити багато різноманітних дерев. Але зараз це не на часі. Хочемо зробити все максимально можливе, щоб Звягель був затишним і чистим.

Звертаюся до містян: кожен з вас може допомогти нашій громаді і підготувати Новоград до зустрічі переможців. Приберіть біля свого будинку чи під’їзду. Об’єднаймося і зробімо наше місто красивим. Разом до перемоги”, – додає начальник управління ЖКГ.

Олег Годун вітає усіх комунальників, які 20 березня відзначають професійне свято: “Миру нам, а решту ми зможемо самі зробити, щоб наша країна стала ще кращою, ніж була”.

 

Інна Попова, головний редактор газети «Лесин край» та Новоград.City

Чат-бот Гаряча лінія