Близько 700 учасників та понад 30 спікерів з усього світу: у Львові відбувся Lviv Urban Forum

4 Липня 2023, 9:53
Lviv Urban Forum – міжнародна подія, присвячена темі відновлення, трансформації та розвитку українських міст і сіл, зокрема тих, що були зруйновані. Захід в Україні проводили вперше, він об’єднав світових фахівців з архітектури, урбаністики, планування, а також представників влади, головних архітекторів українських громад, студентів і науковців. Загалом у форумі взяли участь близько 700 учасників.
До Lviv Urban Forum доєдналась заступниця Звягельського міського голови Ірина Гудзь, яка під час перебування на форумі поділилась враженням у Facebook: « Дякую усій команді Lviv Urban Forum за прекрасний урбаністичний захід, цікавих спікерів та учасників. Важливими є спільні можливості, які виникають завдяки зустрічам з іншими людьми та спільним заняттям. Ця колективна свобода дозволяє нам здійснювати ще прекрасніші речі, обмінюватися ідеями, експерементувати й досягати прогресу.»
Серед ключових тем заходу: архітектурні інновації, новітні технології та сталий розвиток в архітектурі.
Спікерами стали понад 30 українських і світових архітекторів, міських планувальників. Зокрема: японський архітектор Шигеру Бан, провідний світовий містопланувальник родом з Нідерландів Кіс Крістіансе, архітектор, автор проєкту Центру Шептицького у Львові Стефан Беніш, наукова працівниця Інституту мистецтва і дизайну Віденського технологічного університету, дослідниця місць пам’яті Інге Манка, головний архітектор Львова у 2015-2019 роках Юліан Чаплінський, засновник Харківської школи архітектури Олег Дроздов та інші.
Окрім лекцій, в учасників була нагода долучитись до воркшопів, нетворкінгу, ярмарку можливостей для громад, а також піших та велосипедних екскурсій містом.
Чат-бот Гаряча лінія