БРОНЗА у юної борчині вільного стилю на чемпіонаті України Ю-17
![БРОНЗА у юної борчині вільного стилю на чемпіонаті України Ю-17](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438094298_2519916704846938_2724032574088580723_n.jpg)
З 25 по 28 квітня у місті Збараж, що на Тернопільщині, проходив чемпіонат України (U-17) з боротьби вільної серед кадетів та кадеток. Першість виборювали понад 450 спортсменів і спортсменок з усіх регіонів країни. Наша борчиня Савчук Анастасія у ваговій категорії до 65 кг, стала бронзовою призеркою чемпіонату України. За крок до медалі, у ваговій категорії до 73 кг, зупинилася Терещенко Яна, посівши 5 місце.
Підготували спортсменок до найважливіших стартів, тренери-викладачі Мельник Сергій Миколайович та Копчук Олександр Віталійович.