Будьте сильною та впевненою в собі особистістю

3 Серпня 2016, 2:20

Багато потерпілих від економічного та інших видів насильства мовчать про це, дехто навіть не здогадується , що по відношенню до нього коїться саме насильство. На жаль , вони сприймають насильницькі дії за звичайні речі, навіть не підозрюючи, що в даному випадку порушуються їх права. Значна більшість знають про своє положення, але твердо впевнені у тому, що «сміття з дому не виноситься», «що люди скажуть». Мовчати не треба! Розкажіть про свою проблему рідним, близьким, друзям та обов’язково треба звернутися за наданням соціальних послуг до спеціалістів та фахівців центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вчиться любити та поважати себе!

Не відповідайте агресією на агресію. Не залишайтесь наодинці та заручайтеся підтримкою найближчих людей. Насильство є злочином і винні за це мають бути покарані.

Якщо ж говорити про сім’ю, то 2/3 українських родин мають ознаки використання насильства, як не фізичного то психологічного чи економічного і навіть сексуального. Жінка сьогодні реалізує себе в бізнесі, в політиці, вона вже не вписується в рамки просто берегині, вона – Людина. Захистити жінку від знущань чоловіка-алкоголіка має країна та закон, який стоїть на захисту прав, свободи і гідності людини. У домашніх бійках в країні мало не щодня гинуть люди. У прямому розумінні цього слова. Лише уявіть очі тих дітей, які залишаються сиротами, бо п’яний тато на їхніх очах убив маму, а сам потрапив за грати.

Невже ми залишимося безпорадними і не відвернемо подібне?.

Не залишайтесь байдужими до чужої біди ! Повідомляйте про відомі вам випадки насильства в сім’ї стосовно ваших сусідів, знайомих до Новоград- Волинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по телефону 2-12-07, ваше повідомлення не залишеться без уваги та відповідних заходів.
 

І.Л.Гончаренко

Залучений спеціаліст

міського центру соціальних служб для

сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія