«Будьте в темі»
![«Будьте в темі»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/9-lystopada-1.jpg)
23 листопада 2022 року тема програми: “Організація надання стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної допомоги на вторинному рівні”.
Відповідати на ваші запитання буде генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» – Василь Борис.
Ставити свої запитання можна під даним дописом про програму на офіційній сторінці Новоград-Волинської міської ради у Facebook, а також надсилати на електронну адресу nv.question@ukr.net.
Відео з відповідями буде презентовано 23 листопада на місцевому телеканалі «Студія Калина» та офіційних інформаційних ресурсах міської ради у Facebook, YouTube та Telegram.
Не будьмо байдужі! Будьмо в темі!