Чемпіон молодіжного чемпіонату світу з футболу в 2019 році Олексій Кащук зустрівся із земляками

19 Червня 2019, 16:06

На міському стадіоні «Авангард» новоград-волинські фанати футболу 19 червня 2019 року зустрілися з чемпіоном молодіжного чемпіонату світу з футболу в 2019 році, членом збірної України з футболу U-20, гравцю футбольного клубу «Шахтар» (Донецьк) Олексієм Кащуком. Зустріч з фанами організували заступник міського голови Оксана Гвозденко, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (начальник Ярослав Циба) та міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Лідія Тімофєєва).

Двадцятирічний Олексій Кащук народився та виріс у Новограді-Волинському в родині керівника Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, тому не дивно, що хлопець змалечку займався спортом. Вже в 6 років Олексій зацікавився футболом. Його першими тренерами стали Андрій Лось та Анатолій Титяневич (дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки). Саме Андрію Михайловичу та Анатолію Дмитровичу новоспечений чемпіон з футболу адресував особливі теплі слова вдячності під час свого виступу перед новоград-волинцями.

В свою чергу заступник міського голови Оксана Гвозденко привітала чемпіона молодіжного чемпіонату світу з футболу в 2019 році із здобуттям цього почесного титулу. Оксана Василівна наголосила, що проявивши притаманний Олексію талант, силу характеру та переможний дух, він з честю допоміг вибороти збірній України з футболу U-20 перемогу у молодіжному чемпіонаті світу з футболу в 2019 році. На честь нашого земляка на весь світ лунав гімн та підіймався Державний прапор України. Також заступник міського голови Оксана Гвозденко побажала Олексію подальших успіхів на футбольному полі, високих досягнень і нових перемог та вручила сувеніри з символікою Новограда-Волинського, серед яких картина та книга з історії міста.

Вболівальники – і дорослі, і діти – отримали чудову нагоду поспілкуватися з новою зіркою футболу і крім звичних фотографій на згадку та автографів, мали змову поставили запитання. Таким чином, фанати дізналися, що Олексій не збирається зупинятися на досягнутому і мріє зіграти в складі футбольного клубу «Барселона».

Також Олексій Кащук провів для присутніх маленький майстер-клас, після чого була зроблена групова світлина на згадку про зустріч.

 

Чат-бот Гаряча лінія