Чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих в місті Києві

23 Листопада 2016, 5:20

19-20 листопада 2016 року в місті Києві відбувся чемпіонат України з карате. Турнір, що пройшов у спорткомплексі Національного технічного університету України «КПІ», зібрав рекордну кількість учасників – 154 серед дорослих та 365 серед кадетів, юніорів та молоді. Загалом – 519 спортсменів з 21 області України.

Чемпіонат проводився під егідою Української федерації карате (УФК). Організатором турніру виступила Київська міська федерація карате.

Це був вже сьомий за ліком чемпіонат України з карате, який проводить УФК, проте в столиці України національний чемпіонат відбувся вперше. Також вперше такий турнір пройшов у новому статусі карате як олімпійського виду спорту.

Команда міста Новограда-Волинського виступала у складі Житомирської області, яка налічувала 30 спортсменів, 11 з яких представляли Новоград-Волинський.

19 листопада змагалися кадети, юніори та молодь, а 20 листопада дорослі спортсмени. Про рівень змагань говорить те, що кількість учасників у категоріях досягала до 20-30 спортсменів.

За результатами змагань Толченова Олександра у категорії 14-15 років здобула бронзову нагороду, а Карпишина Аліна у категорії 14-15 років здобула золоту нагороду, виборовши звання Чемпіонки України. Ще один вихованець Новоград-Волинської школи карате, майстер спорту України Корнійчук Дмитро, який представляє Харків, здобув золоту медаль у категорії 18-20 років, а примаючи участь у Чемпіонаті України серед дорослих, Дмитро зайняв 3 місце. У підсумку Житомирська область здобула 1 золоту, 3 срібні та 4 бронзові нагороди. Вітаємо спортсменів міста та бажаємо високих спортивних результатів як на всеукраїнському, так і світовому рівні.