Чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби в місті Новограді-Волинському

6 Жовтня 2017, 18:20

6-7 жовтня 2017 року в місті Новограді-Волинському, за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради проходив  Чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2004 року народження у спортивній  залі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки по вул. Єрьоменка, 6.

На урочистому відкритті були присутні: заступник міського голови Гвозденко Оксана Василівна, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Борис Наталія Петрівна.

Більше ніж 200 спортсменів з Житомирської області зібралися позмагатися за титул чемпіона області в нашому місті. У перший день захопливими поєдинками приємно порадували своїх уболівальників спортсмени нашого міста. Теплий прийом та злагоджена організація турніру не залишає байдужим в котрий раз команди з інших міст, до речі в цей раз на наш турнір приїхали 14 команд. Цей чемпіонат є відбірковим на чемпіонат України, який відбудеться 24 листопада в місті Ужгород. Тому кожен хоче показати все на що здатний, а іноді навіть більше. В цілому перший день турніру пройшов у теплій, дружній атмосфері  та на високому рівні.

Бажаємо вдалих виступів  та перемог нашим спортсменам!

 

Управління у справах сім’ї,

молоді,  фізичної культури

та  спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія