Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2 Грудня 2021, 15:17

02.12.2021 року в громадській приймальні Будинку рад відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія з питань захисту прав дитини сприяє забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

На сьогоднішньому засіданні було розглянуто ряд питань, зокрема:

– заяву повнолітнього брата щодо призначення піклувальником над неповнолітньою сестрою;

– надання рекомендацій щодо роботи з сім’ями, де діти влаштовані/зараховані на цілодобове перебування до закладів та їх сімей відповідно до постанови КМУ від 04.08.2021 №843 «Деякі питання соціального захисту дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування».

Міським центром соціальних служб були винесені питання про:

-взяття під соціальний супровід 1 сім’ї, у якій виховується 1 малолітня дитина. В сім’ї вчинено домашнє насильство;

– продовжено соціальний супровід 5 сімей, у яких виховується 14 малолітніх дітей;

– зняття в міському центрі соціальних служб з соціального супроводу з досягненням позитивного результату 3-х сімей з дітьми.

Знято з соціального супроводу 1 сім’ю з мінімізацією складних життєвих обставин та знято з соціального супроводу 1 сім’ю без досягнення мети соціального супроводу.

Було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені і об’єктивні рішення, спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія