Члени ради старійшин при виконавчому комітеті міської ради провели чергове засідання

7 Листопада 2019, 17:29

7 листопада 2019 року за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко, секретаря міської ради Олени Пономаренко та заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання ради старійшин при виконавчому комітеті міської ради. До складу ради старійшин входять представники старшого покоління, які мають досвід керівної роботи, високий авторитет серед населення міста та цікавляться найбільш болючими питаннями територіальної громади. Очолює раду старійшин при виконавчому комітеті міської ради Григорій Грінченко.

6 з  13 членів ради старійшин цього дня опрацювали три питання порядку денного, які на початку зустрічі озвучив Григорій Миколайович: про виконання пропозицій ради старійшин від 11.04.2019 року; про співпрацю міської влади з каналом радіомовлення «Культура» та різне.

Основне питання порядку денного стосувалося галузі житлово-комунального господарства. На всі питання членів ради старійшин відповіли заступник міського голови Анатолій Легенчук, начальник управління ЖКГЕ та КВ міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу благоустрою цього ж управління Ігор Патюк. Також було поінформовано про перспективи та основні напрямки діяльності міської влади в сфері благоустрою, що будуть реалізовуватись в межах фінансової спроможності міського бюджету.

Крім того, присутніх було ознайомлено з орієнтовним графіком санітарної очистки вулиць міста, планом кронування та зрізання аварійних дерев, а також із заходами, що проходять у Новограді-Волинському в рамках впровадження програми роздільного збору сміття. Зазначено, що проведена велика кількість рейдів задля виявлення незаконних скидів неочищених стоків у річки Случ та Смолка з метою виявлення порушників.

Члени ради старійшин досить активно долучилися до обговорення даної інформації, вносили свої пропозиції та отримували вичерпні відповіді на поставлені запитання. 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія