Чому бібліотека у селі це важливо і “хто взагалі до неї ходить”?

24 Жовтня 2023, 11:23
????Чому бібліотека у селі це важливо і “хто взагалі до неї ходить”?
⏳Неодноразово ми чуємо, що бібліотеки вже своє віджили і не користуються попитом серед населення. Та це не так!
???????? Найчисельніша категорія відвідувачів це ДІТИ, а також старші люди.
???? Звягельська бібліотека налічує 11 бібліопросторів, 5 з яких у сільській місцевості. Ці бібліопростори стали новими, та чи не єдиними, центрами проведення якісного змістовного дозвілля у селі. Адже тут не так багато альтернативи як у місті.
????Бібліотеки несуть важливу соціальну місію – вони є чудовим простором для роботи, спілкування, відпочинку й навчання. Це місце зустрічі друзів.
????‍♀️У бібліотеку діти приходять робити уроки, посидіти за комп’ютером, почекати у теплі доки приїде шкільний автобус, пограти настільні ігри, помалювати, почитати, скористатися безкоштовним інтернетом, і т.п. А старші – почитати свіжу газету, отримати допомогу з оплати комунальних послуг, взяти книгу, поспілкуватися та багато іншого.
???? Наші бібліотекарі на постійній основі проводять цікаві тематичні заходи найрізноманітніших форм і направленостей. Діти обожнюють відвідувати творчі майстерні, де роблять цікаві поробки. Нещодавно маленькі читачі бібліопростору “ЕТНО” робили листівки захисникам та передали на фронт разом з допомогою.
????На відео Бібліопростір “ЕТНО” с.Пилиповичі, який відвідує понад 650 читачів. Знаходиться у приміщенні Будинку культури у центральній частині села. Тут завжди як у мурашнику, адже це найпопулярніше місце серед жителів.
????Так чи потрібна у селі бібліотека?
Чат-бот Гаряча лінія