Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять: відбулася спільна нарада щодо організації вивезення та утилізації побутових відходів на території громади

15 Квітня 2024, 17:27

15 квітня 2024 року відбулася спільна нарада міської ради з представниками Звягельського районного відділу поліції щодо організації вивезення та утилізації побутових відходів на території громади.

За результатами наради буде розроблено план спільних дій, спрямованих на виявлення та ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, а також інформування жителів про неприпустимість незаконного викидання відходів та притягнення винних осіб до відповідальності.
На території громади будуть проводитися спеціальні рейди для встановлення осіб, які викидають сміття у місцях, не призначених для цього. Такі дії тягнуть за собою адміністративну відповідальність згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме штраф від 340 грн до 1700 грн.
Прохання фотографувати осіб, які здійснюють порушення та надсилати фото на електронну адресу управління житлово-комунального господарства
gkg.nv.ua@ukr.net або телефонувати за номерами (04141)3-54-45 або (04141)3-54-46 для притягнення особи до відповідальності.
Пам’ятайте, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
Чат-бот Гаряча лінія