Cлужбою у справах дітей міської ради проведено брейн-ринг на правову тематику

12 Грудня 2022, 8:37
Вже традиційно в грудні учні закладів освіти Звягельської громади беруть участь у змаганні на правову тематику. Цей рік незважаючи на складну ситуацію в наший країні не став виключенням. Адже ми є громадянами України і маємо знати закони нашої держави, обов’язки та їх виконувати.
В Міському Палаці культури імені Лесі Українки IDEA HUB службою у справах дітей міської ради було проведено брейн-ринг на правову тематику. Захоплююча гра чекала на учнів міської територіальної громади.
Участь у виконанні завдань на правову тематику взяли учні Ліцею №1 та Пилиповицького ліцею, міських Гімназій №2,№6,№7,№8,№9,№10 та Наталівської Гімназії. Переможцями правового брейн-рингу стали учні Гімназія №6, які зайняли І місце, учні Гімназія №9 зайняли ІІ місце, а учні Гімназія №7- ІІІ місце.
Учасники показали високий рівень підготовки з правознавства та отримали подарунки, які стимулювали бажання надалі вивчати закони України. Школярі громади довели, що є гідними громадянами України. Всі учасники отримали від змагання масу позитивних емоцій.
Чат-бот Гаряча лінія