Cпортивний захід «Мама, тато, я – спортивна сім`я»

16 Травня 2022, 9:43

14 травня на базі ДЮСШ ім. В.П.Єрмакова відбувся спортивний захід «Мама, тато, я – спортивна сім`я», приурочений Міжнародному дню сім’ї.

Організатори заходу – міський Центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та дитячо-юнацька спортивна школа ім.В.П.Єрмакова.

З привітальними словами та для нагородження учасників завітали т.в.о. начальника управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Яна Чайковська, директор міського Центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Анатолій Тимофєєв та директор дитячо-юнацької спортивної школи ім.В.П.Єрмакова Дмитро Пісоцький.

Всі сім`ї-учасники заходу провели чудово час, отримали позитивні емоціі та були нагороджені призами від міського Центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

Програма спортивно-оздоровчого заходу складалась з декількох різноманітних конкурсів-естафет та вікторин, в які входили цікаві питання на олімпійську тематику.

Результати змагань:

1- місце: родина Григорієвих

2-місце: родина Матвеєвих

3-місце: родина Павлюків

4-місце: родина Свінцицьких

5-місце: родина Осіпчуків і Нагорницьків

Все буде Україна! Ми переможемо!

#«Активні парки – локації здорової України»

 

Міський Центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх»

Чат-бот Гаряча лінія