Центр надання адміністративних послуг інформує

9 Листопада 2016, 4:13

Відповідно до постанови КМУ від 26.10.2016 р. № 745 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302»:

– з 1 листопада 2016 р. оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України видається у формі картки, що містить безконтактний електронний носій;

– установити, що прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія, з 1 листопада 2016 р. припиняється;

– кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт.

Оформлення та видача паспорта здійснюються територіальним підрозділом ДМС, для цього необхідно звернутись до Новоград-Волинського районного сектору управління Державної міграційної служби України у Житомирській області за адресою: вул.Шевченка, 15 тел. 5-53-80.

З метою уникнення ажіотажу навколо оформлення нових паспортів, прийнято рішення щодо оформлення паспорта-картки лише у певних випадках. Відповідно до нових правил, паспорт картка оформлюватиметься як перший паспорт з 14 років, а також особам, які змінили прізвище, втратили паспорт, або звертаються для вклеювання фотокартки по досягненню 25- та 45-ти річного віку.
 

Дереженко Н.М.

адміністратор ЦНАПу

 

Чат-бот Гаряча лінія