Центр рекрутингу української армії відкрито у Звягелі
![Центр рекрутингу української армії відкрито у Звягелі](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/435197689_751880667135269_6518023025842639064_n.jpg)
8 квітня у Звягелі в приміщенні Діяцентру (вул. Шевченка, 20) розпочав свою роботу центр рекрутингу української армії. На відкриття завітали міський голова Микола Боровець та перший заступник начальника Звягельської РВА Юрій Оханський.
В центрі рекрутингу можна отримати консультацію щодо актуальних вакансій у ЗСУ та самостійно обрати військову частину й спеціалізацію.
Це новий підхід в комплектуванні Збройних сил, на відміну призову по мобілізації, де військовозобов’язані направляються в військові частини та на посади згідно мобілізаційного розпорядження.
Кожен може бути певен, що потрапить саме у обрану частину за обраною спеціалізацією.
Громадяни, що мають УБД, направляються напряму в частини. Їм не потрібно проходити навчання в учбових центрах, якщо посада, з якої вони звільнялися, споріднена або така ж сама.
Крім того військова служба за контрактом передбачає:
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
Знайди своє місце в українському війську!
Приходь до центру рекрутингу та обирай де і як захищати рідну землю від російського агресора.
Дізнатися більше можна за тел. 0661742695 щоденно з 8:00 до 18:00.