Центр розвитку дитини «Дельфін» відзначає ювілей

12 Квітня 2024, 18:01
12 квітня Центр розвитку дитини «Дельфін» Звягельської міської ради відзначає 30 річницю від дня створення.
Привітати маленьких вихованців завітали міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, начальниця управління освіти і науки Тетяна Ващук та депутатка міської ради Валентина Тростенюк.
Окрім відзначення дня народження закладу, тут сталась ще одна приємна подія – відновлено роботу басейну, який не працював 4 роки через ряд причин: спочатку пандемію COVID-19, потім через збройну агресію рф.
За ініціативою Оксани Гвозденко та Валентини Тростенюк раніше, за кошти передбачені на виборчі округи, у ЦРД «Дельфін» було встановлено сонячні панелі, що дали можливість без додаткових витрат, на таку цінну під час війни електроенергію, відновити роботу басейну.
«У період такої жорстокої війни, відкриття басейну є надзвичайно доречним та символічним, адже сьогодні у батьків немає можливості створити додаткові умови для відновлення здоров’я малечі. Окрім того, дітки навчаться поводитись на воді ще у дошкільному віці, а це – частина їх безпеки на все життя. Я дякую управлінню освіти і науки та відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності за співпрацю та допомогу в провадженні такого цінного проєкту для наших дітей», – зауважила секретар міської ради Оксана Гвозденко.
Крім того зазначалося, що невдовзі у басейні зможуть займатися дітки і з інших закладів дошкільної освіти – підвіз здійснюватиметься шкільними автобусами.
Інвестування у розвиток дітей – це вкладення у стійкість та вдосконалення суспільства, тому навіть у найважчі часи, ми повинні залишатися відданими ідеї створення кращого світу для майбутніх поколінь!
Чат-бот Гаряча лінія