ДАІ радить водіям завчасно підготуватися до зими

21 Жовтня 2015, 22:35

Типові рекомендації для холодної пори року включають в себе зміну гуми на зимову, перевірку гальм, зовнішніх світлових приладів, склоочисників, систем обігріву та охолодження, й, звичайно ж, вимогу безумовного дотримання Правил дорожнього руху.

До календарного початку зими залишилося не так багато часу, тож Державтоінспекція України радить водіям не зволікати з підготовкою транспортних засобів до експлуатації у зимовий період. Подбайте, аби сніг та ожеледиця не застали вас зненацька. Саме у перші дні зими збільшується ризик виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод.

Звертаємося до водіїв з проханням зважати на мінливу погоду. Сильні дощі, тумани, сніг та ожеледиця, значно ускладнюють рух автомобілів, тож за незадовільних погодних умов потрібно бути дуже уважними та обережними.

Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Не забувайте слідкувати за повідомленнями Гідрометцентру, не нехтуйте попередженнями Державтоінспекції.
 

Начальник ВДАІ

Сергій Дмитерчук

 

Чат-бот Гаряча лінія