Дбаємо про тепло в будинках разом

8 Серпня 2022, 15:39

КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» сумлінно виконує цьогорічну програму ремонтів та готує котельні до осінньо-зимового періоду 2022-2023 рр. Основні види робіт, які виконуються, мають різні ступені складності. Обладнання проходить технічну перевірку котлів та заповнення теплових мереж хімічно очищеною водою, проводиться ремонт теплотрас, димових труб, насосів, систем горіння та іншого обладнання, за допомогою якого виробляється тепло для громадян.

Завдяки виконанню щорічної програми ремонтів ми забезпечуємо надійну роботу обладнання. Це завжди невід’ємна частина підготовки до опалювального періоду, адже від роботи обладнання теплоджерел залежить надійність теплопостачання. На разі майже всі котельні та теплові мережі нашого міста готові до початку опалювального сезону.

Однак, якість тепла у помешканнях залежить не тільки від роботи обладнання теплокомуненерго, а й від стану теплоізоляції внутрішньобудинкової системи опалення.

В ході підготовки будинку до зими необхідно здійснити прості речі, які зменшать витрати тепла. Необхідно оновити ізоляцію внутрішньобудинкових теплових мереж, утеплити вікна і двері поролоновими смужками, підтягнути дверні петлі, задути монтажною піною місця виходу та входу труб в будинок.

Тому, шановні мешканці, просимо вас звернути найбільшу увагу на стан ізоляції системи опалення у ваших будинках.

 

КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»

Чат-бот Гаряча лінія