Децентралізація: 15 листопада – інфосесія для потенційних партнерів річної грантової програми Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

14 Листопада 2022, 16:24
15 листопада о 15:00 відбудеться інфосесія для потенційних партнерів річного програмного запиту Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для отримання концепцій грантових проєктів, а потім повних заявок від потенційних партнерів для здійснення заходів щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» зацікавлений отримати від потенційних партнерів концепції, які сприятимуть реалізації трьох цілей Проєкту:
1. Підтримка вдосконалення законодавчого поля й запровадження нового законодавства для удосконалення місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів.
2. Захист інтересів органів місцевого самоврядування, зокрема в бюджетному процесі та секторальній децентралізації.
3. Використання інструментів залучення громадськості для розвитку місцевої демократії.
Географічний фокус запиту – Львівська, Полтавська, Волинська, Житомирська, Одеська, Закарпатська та Рівненська області.
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передбачає надання від 16 до 25 грантів для фінансування успішних заявок, поданих у відповідь на цей запит. Тривалість реалізації гранту може становити 6-12 місяців.
Для участі в інфосесії, будь ласка, зареєструйтеся за покликанням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf8uJc5FhmCMA…/viewform
Детальніше про річний програмний запит можна дізнатися за покликанням https://decentralization.gov.ua/news/15559
Нагадаємо, що в громадах Житомирської області розпочав роботу проєкт USAID «ГОВЕРЛА». https://oda.zht.gov.ua/…/detsentralizatsiya-v-gromadah…/
Житомирська ОВА
Чат-бот Гаряча лінія