Децентралізація: Землекористування в громаді

24 Березня 2023, 8:30

 Практичні рекомендації експертів Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

Земельні ресурси є основою для формування просторового та стратегічного планування розвитку громади, а також джерелом фінансового наповнення місцевого бюджету громад.

 

У черговій публікації з рубрики «Землекористування в громаді. Практичні рекомендації експертів Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”», мова піде про таке порушення земельного законодавства, як систематична несплата орендарем земельної ділянки орендної плати.

 

У цьому матеріалі експерти описують підстави та надають алгоритм дострокового розірвання договору оренди землі з «недобросовісним» орендарем, щоб місцева рада мала змогу припинити право користування земельною ділянкою з особою, яка систематично порушує істотні умови договору щодо сплати орендної плати, та надалі могла ефективно використовувати комунальне майно. Також експерти відповідають на найпоширеніші запитання із вказаної теми, в тому числі ті, що зумовлені воєнним станом.

 

ЗАВАНТАЖИТИ рекомендації, pdf 640 кБ). 

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/detsentralizatsiya-zemlekorystuvannya-v-gromadi-praktychni-rekomendatsiyi-ekspertiv-proyektu-usaid-goverla/

 

Чат-бот Гаряча лінія