Делегація Гімназії №107 «Введенська» м. Києва завітала до Новоград-Волинської міської ТГ

20 Грудня 2021, 21:15
У рамках Меморандуму про співробітництво та взаємодію Новоград-Волинської міської ради з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» громаду відвідала делегація у складі керівника проєкту інноваційна екосистема сталого розвитку Андрія Китаєва та вихованців загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Гімназія №107 «Введенська» Подільського району м. Києва.
Протягом двох днів молодь знайомилася із особливостями громади. Зокрема, першого дня гімназисти відвідали Новоград-Волинську ЗОШ №5, де директор школи Лариса Капчинcька та представниці команди «ECOSMART» презентували реалізовані проєкти. Учням розповіли про шлях реалізації проєкту з відкриття еколого-натуралістичного парку, як експериментально-дослідницького центру. Парк на території ЗОШ №5 був відкритий у листопаді 2016 року. Початково проєкт було ініційовано у 2007 році з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти і виховання та нових підходів до вивчення природничих дисциплін та енергоефективності в місті Новограді-Волинському. Реалізація цього проєкту стала можливою за фінансової підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Новоград-Волинської міської ради та Проєкту GIZ «Енергоефективність у громадах».
Також представникам делегації було презентовано мистецько-пізнавальну виставку «Різний успіх у рідному місті» та проєкт «Каліфорнійське диво».
Для комплексного розуміння життя громади гімназисти відвідали Великомолодьківський старостинський округ.
Другого дня, делегація ознайомилась із туристичним потенціалом міста. Школярі з великою зацікавленістю відвідали краєзнавчий музей, музей родини Косачів та Звягельську фортецю.
Нагадаємо, що в рамках проведення Першого муніципального Хакатону у Новограді-Волинському було підписано Меморандум про співробітництво та взаємодію Національного університету «Києво-Могилянська академія» з Новоград-Волинською міською радою. Головна мета підписання Меморандуму – створення умов для інституційного забезпечення регіонального розвитку, напрацювання сучасних економічних моделей та інноваційних рішень у сфері сталого розвитку.
Чат-бот Гаряча лінія